Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
Міжнародна зустріч у Варшаві за участі Королеви Швеції
17:51
11 жовтня 2023 р.

Міжнародна зустріч у Варшаві за участі Королеви Швеції

Наприкінці вересня у Варшаві відбулася важлива міжнародна зустріч, організована Всесвітнім фондом «Дитинство». У цьому заході взяла участь і представниця Благодійного фонду «Благо» та координаторка мережі «REYN Україна» Елеонора Кулчар:

«Національна координаторка мережі REYN Україна та голова Благодійного фонду Благо Елеонора Кулчар взяла участь у партнерській зустрічі Всесвітнього фонду «Дитинство». Подія відбулася 27-29 вересня у Варшаві, Польща. 

Основна мета зустрічі – зміцнення відносин між Всесвітнім фондом «Дитинство» та його українськими партнерами, а також можливість для українських партнерів познайомитися одне з одним й обмінятися досвідом.

До слова, Всесвітній фонд «Дитинство» це правозахисна організація заснована Її Величністю Королевою Швеції Сільвією у 1991 році з метою запобігання та реагування на сексуальне насильство та експлуатацію дітей. В Україні фонд працює з 2001 року, і наразі має тут дев'ять партнерів. 

Елеонора Кулчар зустрілася з Її Величністю Королевою Швеції Сільвією, розповіла присутнім про місію і цінність Благодійного фонду «Благо», реалізовані проекти, роботу під час війни та поділилися планами, які фонд планує реалізувати у найближчій перспективі.

Крім того, пані Елеонора поспілкувалася з Послами України в Польщі, Австралії й інших країнах світу. На знак вдячності вона подарувала їм ангелів, які своїми руками зробили дітки ВПО, які проживають у шелтері БФ Благо. Цінний і особливий подарунок для кожного.