Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
Боротьба за зірку тік-тока Свєту-«дай двадцять гривень»
21:53
21 грудня 2022 р.

Боротьба за зірку тік-тока Свєту-«дай двадцять гривень»

Іван чи Едуард? 


В соціальних мережах «розгорівся» скандал між відомими ужгородськими тік-токерами Світланою та Ванею. Між ними «встав» Едуард. Нагадуємо: одного разу Світлана попросила у Івана 20 гривень (знаменита фраза «дай 20 гривень бо поламаю тобі машину»), а той її відзняв на відео. І з того моменту вони набули великої популярності у соціальних мережах.

Але нещодавно Світлана знайшла собі нового «продюсера» - Едуарда. Новий продюсер записав компрометуюче відео проти Івана, у якому Свєта та її батьки стверджують, що Ваня нічим їй не допомагав. Ваня у той же час відреагував у Тік-тоці: «Люди не цінують коли в них все складається, але цінують коли все втрачають. Я думаю ви пам’ятаєте моє знайомство з Світланою, яка вона була до нашої зустрічі. Де всі ці речі: телефони, гроші які їй давалось? Для мене це теж загадка…. Нахабство – це властивість характеру», так каже Ваня. 

Спільнота соціальних мереж на дії Світлани та Едуарда реагує негативно, адже Іван, як стверджують їх прихильники, допомагав Світлані, ось що пишуть, наприклад, Tomas Tomson :«Тепер буде цей на Буковелі і телефон буде мати, новий блогер їй усе купить і все дасть, аж смішно».

Октавія Адам: «Шутки шутками друзі, але Світлану продали. Адже Едуард, каже у прямому ефірі, що він домовився з батьком Світлани про продюсерство Світлани та розділ заробітка 50/50. І про те, що Світлану більше не має права знімати ніхто». 


Кристина Лацко каже: «Такого як Ваня більше не буде, скільки телефонів він їй купляв, на відпочинки ходила з ним, у салони краси ходила, одягу скільки їй купляв. За гроші зрадила Івану».