Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
Історії війни: Олександр Коломейчук з Одеси
18:08
10 вересня 2022 р.

Історії війни: Олександр Коломейчук з Одеси

«Перемогу дає Бог», – свою історію війни нам розповів ром, христианин, громадськийактивіст, який допомагає людям у важкий період війни – це Олександр. Хлопець вже п’ятнадцять років проживає в Одесі та допомагає людям не втратити віру та знайти справжній сенс життя. 

Про себе та свою справу 

«Мене звати Коломейчук Олександр Олександрович, мені двадцять три роки. Наразі я перебуваю в Україні і ніде не планую виїзжати. Я одружений, мою дружину звати Вікторія. Моє дитинство пройшло в селі Ганівка (Одеська область), потім я переїхав в Одесу, живу тут вже п’ятнадцять років. Після школи я пішов навчатись в Одеський автомобільно-дорожній транспортний коледж. До початку війни, і зараз також, я працював і працюю керівником складу. Багато із моїх родичів наразі перебувають за кордоном. Насправді, коли я дізнався про війну, я не був шокований як інші. Я знав, що рано чи пізно війна почнеться, адже я віруюча людина , я христианин і в Біблії йде мова про війну. Тому я був морально до цього готовий, звісно, я не знав конкретну дату та час, але я розумів, що рано чи пізно це відбудеться. Зазначу, що не всі мої родичі такої ж думки як і я. В нашій церкві священики та всі інші люди допомагають людям, і я постійно приймаю в цьому участь. 

Наразі я працюю та служу людям, тому що насьогодні багато покалічених людей не тільки фізично, а й морально. Від війни багато людей знаходяться в стані депресії або суїцидальному настрої. Багато з них втратили сенс життя, так як багато домівок та населених пунктів розбомбили рашисти, багато загинуло близьких та рідних. Саме тому, в даному випадку, коли людина втратила сенс життя, починає розуміти, що все те, у що вона роками вкладала свою душу та тіло – це вже не має ніякого сенсу, адже вже втрачено. Тому я доношу людям ідею про новий сенс життя, коли розповідаю їм про Христа. Коли я бачу результат, я дуже радію, ніщо не може приносити таку насолоду як той факт, що я маю змогу допомогти людям! І я це роблю.