Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
КАПЛ «Вестед» вшанувала пам’ять ромів, жертв Пораймосу
19:31
7 серпня 2023 р.

КАПЛ «Вестед» вшанувала пам’ять ромів, жертв Пораймосу

Карпатська агенція прав людини «Вестед» (м. Ужгород) до Міжнародного дня голокосту ромів провела низку інформаційних та культурних заходів в області, а саме в Ужгороді, Мукачеві та Тячеві:

«2 серпня у цілому світі вшановують пам’ять ромів, що загинули під час Пораймосу. Ми в цей день провели інформаційний захід для дітей та підлітків «Пораймос та війна сьогодні: крок до толерантності». На захід були запрошені місцеві підлітки, роми, а також ті, хто вимушено покинув свою домівку через війну. Учасники ознайомилися із віртуальним музеєм, а потім у групах обговорювали питання цінності та уніакальності кожної людини. У невеличких групах діти обговорили питання що робить нас щасливми, чому важливо поважати один одного та чому потрібно пам’ятати історію. 

Крім того, відбулися гастролі у двох містах – Мукачево та Тячів, де глядачі змогли документальної вистави «(НЕ) моя історія. Музика». На покази були запрошені представники влади, громадськості, роми, місцеві жителі, ВПО. Вхід був для всіх вільний.