Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
Почесні відзнаки до Міжнародного дня ромів
20:28
10 квітня 2023 р.

Почесні відзнаки до Міжнародного дня ромів

10 квітня у стінах Закарпатської ОВА відбулася зустріч Віктора Микити з представниками місцевої ромської громади, про що інформує фейсбук-сторінка Закарпатської ОДА:

«Захищають, волонтерять, допомагають і розвивають Закарпаття – за велике й добре серце, відданість Україні та з нагоди Міжнародного дня ромів Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА нагородив представників ромської громади краю почесними відзнаками.

Подяку голови обласної військової адміністрації оголосили військовослужбовцю 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Віктору Ільчаку, котрий ще у 2015 році добровольцем пішов боронити країну в складі Збройних сил.

«Ми всі єдині, особливо коли йдеться про захист нашої рідної землі. Цінуємо кожного, хто сьогодні протистоїть ворогу безпосередньо на передовій, кожного, хто в тилу продовжує працювати й допомагати краянам і вимушеним переселенцям, які в нашому регіоні знайшли надійний прихисток», – підкреслив очільник області.

Також з нагоди свята та за особистий внесок у справу реалізації прав і можливостей представників ромської спільноти Віктор Микита вручив Почесні грамоти ОВА керівнику громадської організації «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі Черхень» («Ромська зірка»)» Мирославу Горвату та Елеонорі Кулчар, голові обласного благодійного фонду «Благо».

Керівник ОВА подякував краянам за їхню відданість і сміливість у боротьбі з агресором, за безкорисливість і турботу про людей, яких застала війна, а також за розвиток нашого мультинаціонального й полікультурного Закарпаття».


Фейсбук-сторінка «Закарпатська ОДА» (https://www.facebook.com/odazakarpattya)

Додати коментар

0 / 1500

Коментарі - 0

  • Немає доданих коментарів :(
Loader desktop icon Loader mobile icon