Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
Ужгородські роми вакцинуються
19:22
30 липня 2021 р.

Ужгородські роми вакцинуються

Ромський громадський активіст, депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват у своєму дописі в мережі Фейсбук поділився деталями проведеної акції з вакцинації ромських громадян:

"Щеплення від COVID-19 захистить ваше життя! Друзі, початок покладено. У ромських поселеннях розпочато системну вакцинацію від COVID-19. І ЦЕ ПРАВИЛЬНО! Ліків від COVID-19 немає. 

Заразитися коронавірусом або дельта-штампом ​може людина будь-якого віку не-залежно від статі, походження та національності. COVID-19 може бути дуже небезпечним для людей, як до 30 років, так і для старших 60 років / або з хронічними захворюваннями (бронхіальна астма, діабет, гіпертонія, онкологічні захворювання тощо). Саме тому щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя й життя ваших рідних.

Дякую Закарпатській обласній державній адміністрації та медикам за організацію процесу. Лише так ми можемо зберегти життя та здоров'я наших людей. Звичайно, що люди самі приймають рішення вакцинуватися їм або ні - але Береженого Бог береже !

Друзі, коли вам зручно, коли ви скажете тоді такі виїзні центри вакцинації будуть працювати і в ваших ромських поселеннях області. Нехай Господь Бог береже кожного з Вас і нашу родину!"Автор: Мирослав Горват

Додати коментар

0 / 1500

Коментарі - 0

  • Немає доданих коментарів :(
Loader desktop icon Loader mobile icon