Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
Видимі № 1: Українські євреї про політику щодо нацменшин
19:00
16 серпня 2023 р.

Видимі № 1: Українські євреї про політику щодо нацменшин


Єврейська меншина в Україні налічує близько 200 тисяч осіб — це люди, які саме себе відносять до єврейської спільноти. Проте чи враховуються їх потреби в Законі щодо нацменшин, який набрав чинності в березні 2023 року? На це питання відповів Йосиф Зісельс — співкерівник єврейських громадських організацій та общин України. 

В першому випуску нашого нового проєкту «Видимі» підняли такі питання:  

⚡У чому недоліки Закону про нацменшини? 

⚡Як меншина живе під час війни?  

⚡Яке місце єврейської меншини в Україні після перемоги?

Проєкт «Видимі» — серія відео від Центру спільних дій про групи інтересів та публічні політики, які на них впливають. Що об’єднує єврейську меншину та видавців, малий бізнес та вимушених переселенців, військових та освітян? Усі вони мають свої потреби та як громадяни демократичної України заслуговують на те, аби бути видимими. 

Ці групи не мають владних повноважень, аби самостійно розвʼязати проблеми, з якими стикаються. Ми надаємо їм платформу для того, щоб розповісти про свої потреби, озвучити позицію щодо певних рішень влади та нагадати, чому так важливо залучати їх до напрацювання цих рішень.  

Ми – громадська організація, яка моніторить та аналізує рішення парламенту, уряду і президента, стежить за балансом гілок влади та повідомляє українцям, як працює керівництво держави. 

Автор: Центр спільних дій

Додати коментар

0 / 1500

Коментарі - 0

  • Немає доданих коментарів :(
Loader desktop icon Loader mobile icon