Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
Концерти «Пап-Джаз-Фест-2021» покажуть на всю Україну!
21:19
9 лютого 2022 р.

Концерти «Пап-Джаз-Фест-2021» покажуть на всю Україну!

Концерти міжнародного джазового ромського фестивалю побачать та почують телеглядачі усієї України! 

Цієї п’ятниці, 11 лютого, о 21:00 дивіться на UA: ЗАКАРПАТТЯ та усіх регіональних телеканалах Суспільного першу частину телеверсії джазового концерту Міжнародного ромського фестивалю «Пап-Джаз-Фест-2021», який відбувся восени в Ужгороді.


Загалом, телеверсія концерту складатиметься з трьох частин. Серед виконавців 一 музиканти з різних міст України, зі США та Словаччини. Цієї п’ятниці слухайте музику Естрадного оркестру Ужгородського фахового музичного коледжа ім. Д. Є. Задора під керівництвом Ференца Томича, Квартету саксофонистів Львівського фахового коледжу культури і мистецтв, Джазового ансамблю кафедри музичного мистецтва Ужгородського інституту культури і мистецтв. 

«Проведення цього фестивалю 一 справжня музична подія не лише для Ужгорода, а й для регіону загалом. Ми, як суспільний мовник краю, намагаємося не лише підтримувати інформаційно такі події, а й розповсюджувати цей матеріал за межі області. Наразі ми виготовили адаптовану телевізійну версію фестивалю і покажемо її на всіх регіональних телеканалах Суспільного в Україні», 一 розповів продюсер Суспільне Закарпаття Євген Тичина. 

У наступних частинах, які вийдуть 18 та 25 лютого, телеглядачі почують джазові композиції у виконанні Енді Мідлтона та «АМС-тріо+» (США 一 Словаччина), Джаз-квінтету Дмитра Кудрявцева (Львів), Джаз-квінтету під керівництвом Тетяни Шабанової (Ужгород), Джаз-квінтет під керівництвом Любомира Радомського (Львів), Тріо Сергія Крашениннікова та Олександра Рукомойнікова (Київ, Черкаси), «Пап-джаз-квартету» під керівництвом Вільгельма Папа (Ужгород).

Онлайн дивитися телеканали Суспільного можна на сайтах регіональних філій. 

Нагадаємо, 10-11 листопада 2021 в Ужгороді відбувся 24-й джазового фестивалю «Пап-Джаз-Фест-2021». Його засновник і незмінний організатор – товариство музичної культури ромів Закарпаття «Лаутарі». 

Суспільне Закарпаття — стало головним інфопартнером фестивалю. Команда мовника відзняла у приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА» концертну частину події для майбутньої трансляції на телеканалах Суспільного. 

Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. На Закарпатті це — телеканал UA: ЗАКАРПАТТЯ, Українське радіо Ужгород та музичне радіо Тиса FM. Оперативні новини про регіон — на сайті suspilne.media та на сторінках Суспільного у соцмережах.

Автор: Суспільне Закарпаття (https://uz.suspilne.media)

Додати коментар

0 / 1500

Коментарі - 0

  • Немає доданих коментарів :(
Loader desktop icon Loader mobile icon