Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon
У Берегові відкрили інтеграційний центр для ромів
10:40
12 квітня 2024 р.

У Берегові відкрили інтеграційний центр для ромів

На Закарпатті запрацював другий ромський інтеграційний центр. Сучасний простір облаштували на базі гімназії «Опре Рома» в Берегові.

У центрі представники ромської громади зможуть отримати консультації щодо оформлення документів, підтримку у вивченні української мови, опануванні різних професій та вдосконаленні навичок роботи з комп’ютерною технікою. 

Крім цього, в осередку планують проводити тренінги щодо можливостей реалізації освітніх і соціальних прав, щоб інтеграція ромського населення була максимально ефективною.

«Поява таких центрів сприятиме посиленню соціальної згуртованості ромів та подоланню викликів, з якими вони стикаються, зокрема й в умовах війни», – зазначила під час відкриття заступниця начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА Марина Чепа-Марковці.

Вона також наголосила, що сьогодні дуже важливо, щоб представники всіх національних спільнот були рівноправними й активними учасниками життя нашого регіону. 

Проєкт зі створення другого ромського інтеграційного центру на Закарпатті втілили UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та виконавчий партнер міжнародний фонд «Регіон Карпат» NEEKA Ukraine.


Фейсбук-сторінка «Закарпатська обласна державна адміністрація»

Додати коментар

0 / 1500

Коментарі - 0

  • Немає доданих коментарів :(
Loader desktop icon Loader mobile icon